DJI FPV

DJI FPV
DJI FPV
DJI FPV
DJI FPV

Informace o DJI FPV

DJI FPV je prémiový dron, který se pyšní naprosto luxusním provedením, špičkovým zpracováním, elegantním designem a aerodynamikou první třídy, díky které dokáže dron letět rychlostí až neskutečných 140 km/h. Přístroj je vybaven kvalitní 2000mAh baterií, která mu dodá šťávu na až 20 minut provozu na jedno nabití. O pořízení fantastických snímků a videí se postará 1/2.3” CMOS senzor, který pořídí fotografie v 4K rozlišení a ve stejně dobré kvalitě natáčí i videa. Dron DJI FPV využívá 4 antény pro příjem signálu z GPS, GLONASS, GALILEO. Navíc je opatřen předními LED světly a osvětlením ramen, a to dokonce v takové barvě, kterou si sami vyberete.

Perfektní aerodynamika i elegance

Dron DJI FPV je kombinací elegance a dokonalé aerodynamiky. Nadchne vás svým vysokým výkonem, výdrží baterie po dobu až 20 minut a také spolehlivou odolností vůči větru a náročným podmínkám.

Létání, které vás naprosto pohltí

DJI FPV dostal do vínku speciální módy pro nováčky i zkušené piloty: S mód – hybridní letový režim, který kombinuje manuální létání se zjednodušeným ovládáním předchozích dronů DJI. N mód – Tato volba je perfektní pro nováčky, přináší totiž tradiční ovládáním dronu doplněné o bezpečnostní prvky, jako je například zaznamenávání překážek. M mód – V tomto režimu získáte naprostou kontrolu nad letem, aniž by vás cokoli limitovalo, včetně možnosti upravit si parametry letu.

DJI Motion Controller

DJI Motion Controller je nový způsob ovládání, který vám umožní přesně manévrovat s dronem prostřednictvím snímání pohybů vaší ruky.

Nouzová brzda a vznášení

Funkce nouzové brzdy a vznášení je skvělou funkcí i pro zkušené piloty. Pohým stiskem jednoho tlačítka na ovladači se dron sám zastaví a bude se během pár vteřin vznášet na místě, a to bez ohledu na to, v jakém módu je využíván a jak rychle letí.

Důraz na bezpečnost

DJI si dalo záležet na bezpečnosti letu – proto má pro vás nachystáno hned několik bezpečnostních funkcí, jako návrat na místo vzletu Return To Home (RTH), ToF senzor, RTH při docházející baterii nebo detekce překážek dopředu i dolů. Navíc je opatřen praktickým osvětlením.

Špičkový obraz

150° super-široký FOV vám naservíruje zážitky, které jen tak někde nedostanete. Na pomoc je připraveno až čtyřnásobné zpomalení a stabilizace obrazu RockSteady. Video záběry můžete nahrávat v kvalitě až 4K při 60 snímcích za sekundu a bitratu až 120 Mbps.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače10000 m
Maximální doba letu20 min
Maximální rychlost39 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Maximální rozlišení videa4K
FPS60 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka25.5 cm
Délka31.2 cm
Výška12.7 cm
Rozměry – složený
Šířka25.5 cm
Délka31.2 cm
Výška12.7 cm
Váha
Hmotnost795 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte DJI FPV s jinými produkty v kategorii drony.