Recenze Xiaomi Redmi Watch 2 Lite

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite

Odborné recenze

  • Segment cenově dostupných chytrých hodinek je v posledních několika málo letech nebývale bohatý. O jeho rozšíření se postarala i novinka Redmi Watch 2 Lite. Má nově o něco větší displej, od začátku plně český jazyk a nechybí běžné měření sportovních aktivit či GPS. Cena se pak pohybuje kolem 1 500 Kč.

  • Xiaomi uvedlo na trh další chytré hodinky, nyní pod názvem Redmi Watch 2 Lite. Na první pohled elegantní hodinky s pevnou konstrukcí a velice krásným jasným displejem však skrývají nepříjemnosti, které mohou celkový dojem kazit. Redmi Watch 2 Lite však nabízí za cenu kolem 1 500 Kč slušné parametry, veliký displej, několikadenní výdrž baterie, čip pro měření polohy, měření kyslíku v krvi, ovládání hudby na telefonu, přes sto sportovních režimů, krásné a veliké množství různých designových provedení ciferníků, měření tepu a celkem rychle reagující prostředí.

  • Dnes se podíváme na zoubek hodinkám, které mohou být cokoli, jen ne drahé. Chytré hodinky Redmi Watch 2 Lite totiž koupíte už za krásných 1 431 Kč. A co za takovou částku dostanete? Na to už vám odpoví samotná recenze.

  • Největší předností nových chytrých hodinek Redmi Watch 2 Lite od Xiaomi je jejich cena, která je stanovena na 1599 Kč. Takže se jedná o levné zboží. Ovšem tím se nenechejte zmást. Přes svou nízkou cenu jsou hodinky opravdu nabušené funkcemi a vybaveny krásnou výdrží baterie.