Recenze Samsung Galaxy Watch5

Samsung Galaxy Watch5
Samsung Galaxy Watch5
Samsung Galaxy Watch5
Samsung Galaxy Watch5

Odborné recenze

  • Samsung před třemi týdny v rámci online eventu Galaxy Unpacked nepředstavil pouze špičkovou manažerskou skládačku Galaxy Z Fold 4, povedené véčko Galaxy Z Flip 4 nebo bezdrátová sluchátka s ANC zvaná Galaxy Buds Pro 2, ale odhalil i nové chytré hodinky Galaxy Watch 5 a pokročilejší verzi pro opravdové sportovceWatch 5 Pro. V této recenzi se zaměříme na levnější model. Novinka navazuje na loňské Galaxy Watch 4, kterým se velmi podobá.

  • Není tomu dávno, co vyšly dva nové modely hodinek Samsung s označením Galaxy Watch 5 PRO a Galaxy Watch 5. Asi jako další značky, i Samsung se dal na svět outdooru a model PRO směřovali právě pro tuto skupinu lidí. A jak se jim to povedlo?

  • Nové hodinky Galaxy Watch 5 zamířily rovnou mezi nejlepší nositelnou elektroniku současnosti. Spolu s Apple Watch patří na špičku tohoto segmentu a nabízí opravdu přehršel funkcí, které potěší i náročné uživatele. Plánujete si je koupit a přemýšlíte, zda si pořídit základní provedení, nebo vrcholnou verzi Pro? Pomůžeme vám s výběrem.