Recenze Samsung Galaxy Watch4 Classic

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic

Odborné recenze

  • Jak už bývá zvykem, Samsung v rámci letní Galaxy nadílky poslal na trh mimo jiné produkty také další chytré hodinky. Pro rok 2021 to byly čtyři různé modely v sérii Watch4. Dočkali jsme se dvou různých velikostí sportovnější varianty, vycházející spíš ze série Active, a také dvojice odlišně velkých hodinek s přídomkem Classic. Ty mají konzervativnější design a především otočnou lunetu, která má spousty fanoušků a spokojených uživatelů již od minulých generací.

  • Trh s chytrými hodinkami nově rozšířily elegantní Galaxy Watch4 Classic, které přináší novinky na poli softwaru i hardwaru. V čem v současnosti nejlépe vybavené hodinky od Samsungu excelují? A kde mají naopak ještě prostor pro zlepšení?

  • Jedná se o nejlépe vybavené hodinky od společnosti Samsung. Nejnovější generace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch prošla obrovskou změnou a je to na nich znát.

  • Samsung se v průběhu let dostal se svými chytrými hodinkami do pozice jednoho z nejvýraznějších konkurentů Apple Watch. Novinka Galaxy Watch4 Classic v tomto trendu jednoznačně pokračuje. Jedná se o zatím nejlepší hodinky od Samsungu. Jak moc jim ale chybí k dokonalosti?

  • Galaxy Watch 4 Classic jsou nástupcem skvělých hodinek Galaxy Watch 3. Hlavní předností tohoto modelu je jeho otočná fyzická luneta, pomocí které lze plynule procházet menu v hodinkách.