HUAWEI Watch GT 3 SE

HUAWEI Watch GT 3 SE
HUAWEI Watch GT 3 SE
HUAWEI Watch GT 3 SE
HUAWEI Watch GT 3 SE

Informace o HUAWEI Watch GT 3 SE

Huawei Watch GT 3 SE jsou geniální chytré hodinky, které se díky nádhernému designu a skvělé výbavě stávají perfektní volbou pro ty, kterým jde o vzhled i funkčnost. Okamžitě si získají pozornost 1,43" AMOLED displejem, stejně jako krásně lehkým tělem vážícím 35,6 g, abyste o nich na ruce ani nevěděli! Měří přitom srdeční tep, ale také sledují hladinu stresu nebo SpO2 pro dokonalý přehled o vašem zdraví. Sportovci pak ocení 100+ sportovních aktivit a velmi přesnou GPS.

Další obrovskou výhodou je fakt, že na nabití dosahují výdrže 14 dní + podporují bezdrátové doplnění energie (včetně reverzního od kompatibilních smartphonů). Také se vám otevírá výběr z obrovského množství ciferníků nebo možnost instalovat aplikace z AppGallery.

AMOLED displej

Luxusní obraz přináší 1,43" AMOLED displej skvěle čitelný za každé situace, navíc s vysokým rozlišením 466 × 466 pixelů. K dispozici je i bohatá paleta ciferníků, abyste například mohli vzhled hodinek přizpůsobit outfitu nebo události, na kterou se chystáte.

Profesionální osobní trenér

Díky tomu, že hodinky sledují velké množství údajů, dokážou vám poskytnout cenné rady, které vám pomohou vylepšit vaše výkony, kondičku i zdraví.

100+ režimů cvičení

Tento model má v repertoáru přes 100 sportovních režimů, jako je například běhání, plavání nebo cyklistika. Přesně při tom monitorují vaši tepovou frekvenci, spalování kalorií a dobu tréninku.

TruSleep 3.0

Hodinky sledují i váš spánek. Technologie Huawei TruSleep 3.0 přesně analyzuje kvalitu vašeho spánku a výrazně vám pomůže ho vylepšit, stejně tak lze s aplikací Huawei Health sledovat, zda chrápete, či mluvíte ze spánku.

TruSeen 5.0+

24 hodin denně – ve dne i v noci – sledují hodinky váš srdeční tep prostřednictvím vylepšené technologie s mimořádnou přesností zásluhou technologie TruSeen 5.0+. Na základě toho například zjistíte, kdy přidat a kdy naopak ubrat, abyste se cítili fit a maximalizovali efektivitu vašeho snažení.

Zdravý život

Hodinky dokážou podpořit váš zdravý životní styl například motivací k pohybu, upomínkou na dostatečnou hydrataci či měření krevního tlaku atp.

Senzor SpO2

Měření saturace kyslíkem v krvi (SpO2) dokáže zjistit nedostatek energie, únavu a varovat vás před závratěmi. Navíc ale hodinky sledují i menstruační cyklus žen včetně její předpovědi na základě vědecky podložených fakt.

Výdrž 14 dní na nabití a bezdrátové nabíjení

Těšit se lze také na skvělou výdrž dosahující až 14 dní na nabití! Huawei Watch GT 3 SE podporují komfortní bezdrátové nabíjení, včetně reverzního z vybraných smartphonů.

Odpovědi na zprávy a volání

Přímo z hodinek můžete odpovídat na SMS i zprávy z aplikací. Hodinky stačí spárovat skrze Bluetooth s vaším mobilním telefonem a můžete jejich prostřednictvím i vyřizovat hovory. Při cvičení se můžete nechat motivovat oblíbenou hudbou k ještě lepším výkonům.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.43 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakAno
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie336 h
Maximální výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška46 mm
Šířka46 mm
Tloušťka11 mm
Hmotnost35.6 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Varianty

Black
Green

Porovnání

Porovnejte HUAWEI Watch GT 3 SE s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.