Recenze Garmin Venu Sq

Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq
Garmin Venu Sq

Odborné recenze

  • Garmin přidal během září do svého portfolia další kousek - Garmin Venu SQ. Co přináší nového do "smartwatchových" vod? Kromě překvapivě hranatého displeje vlastně vůbec nic. Oproti loňskému modelu Garmin Venu pozbyl pár senzorů a přešel z AMOLED na LCD displej. Ptáte se, v čem je tento model tedy zajímavý? Nabízí nižší cenu a moderní hranatý design, který rozhodně ocení spousta uživatelů vyhledavájící chytré hodinky na fashion vlně.

  • Garmin uvedl v září na trh dva nové produkty. Třetí si šetřil, až utichne rozruch kolem novinky pro atlety (Forerunner 745) a nového pásu HRM Pro. Venu Sq se vrací k hranatému tvaru, jehož potenciál není plně využit, najdeme v nich však plnohodnotného sporťáka tělem i duší. Aby se Venu Sq neztratily ve stínu velkého oznámení, počkal s nimi Garmin na pozdější dobu. Hlavně by ale hranaté Garminy zanikly s uvedením Apple Watch SE a Apple Watch 6.

  • Chytré hodinky Garmin Venu Sq kombinují překvapivě bohatou výbavu s velmi nízkou cenou. Jsou to malé lehké a spolehlivé hodinky, které nesou prestižní značku Garmin, takže jsou připojené do sportovního ekosystému Garmin Connect. Podporují bezkontaktní platby Garmin Pay, mají Wi-Fi, baterie vydrží 6 dní, se zapnutou GPS zvládnou 11 hodin, mají slušný TFT LCD displej, můžete do nich nahrát aplikace i nové ciferníky, na notifikace z mobilu lze odpovídat…

  • Garmin je zatím poslední výrobce, který oznámil „klony“ Apple Watch z vlastní stáje. Můžeme se tedy těšit na nástupce loňského modelu Garmin Venu, nové Venu Sq a Sq Music Edition. Oba tyto modely slibují až šestidenní výdrž na jedno nabití a prodejní cenu začínající na 200 dolarech. Zatímco loňské Venu byly první hodinky od Garminu, které dostaly kulatý AMOLED displej, u nových Venu Sq je displej hranatý se zaoblenými rohy.