Recenze Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus

Odborné recenze

  • Garmin představil nové chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus. Tento model je vylepšenou verzí loňského modelu Garmin Venu 2 – zachovává si všechny nejlepší funkce a zároveň přidává něco navíc. Konkrétně s nimi uživatelé získají také vestavěný mikrofon pro hovory, animované tréninky přímo na obrazovce a další navigační tlačítko.

  • Původní Venu představovaly zajímavý mix mezi moderními technologiemi (jako je například AMOLED displej) a funkcemi typickými pro sledování sportovních výkonů. Výsledkem jsou všestranné hodinky hodící se pro denní nošení i rekreační sport. Novinka Venu 2 Plus do této rovnice přidává mikrofon a reproduktor.

  • Konečně jsme se dočkali smartwatche od Garminu, který umí telefonovat! Garmin Venu 2 Plus vás poslechne doslova na slovo. Největší peckou je možnost telefonování a hlasový asistent pro diktování či ovládání hodinek.

  • Vyrábí jedny z nejlepších modelů sporttesterů na světě. Garmin se tentokrát ale pustil směrem, kterým dosud jen pokukoval a vyšel na trh s hodinkami, které se chytrým nejen blíží. Sporttester Garmin Venu 2 Plus uchvátí nejen displejem, ale také proti konkurencí výdrží.

  • Funkce, kterou Garmin prozatím opomíjel a soustředil se na jiné, funkce, kterou si nakonec zákazníci vyžádali. Volání přes hodinky je tady a jako první jej od ledna 2022 umí právě Venu 2 Plus. Ale volání není rozhodně to jediné, čím mne nový model překvapil.