Garmin Forerunner 955

Garmin Forerunner 955
Garmin Forerunner 955
Garmin Forerunner 955
Garmin Forerunner 955

Informace o Garmin Forerunner 955

Dlouhá výdrž, vysoká odolnost, ultra lehká konstrukce, prémiové tréninkové funkce pro plánování, záznam i vyhodnocení tréninků. Tyto hodinky patří k tomu nejlepšímu vybavení pro výkonnostní a vrcholové sportovce, zejména vytrvalostní běžce a triatlety.

Dlouhá výdrž baterie

V režimu chytrých hodinek máte k dispozici až 15 dní provozu. V režimu GPS získáte až 42 hodin. A v režimu UltraTrac™ vydrží hodinky v provozu až 80 hodin.

Duální ovládání

Mapy a statistiky můžete procházet pomocí tradičních ovládacích tlačítek nebo na novém citlivém dotykovém displeji.

Navržené pro vrcholové sportovce

Chytré hodinky Forerunner 955 váží pouhých 52 gramů, takže je na zápěstí prakticky necítíte, a ještě k tomu poskytují dokonalý přehled o vašem tělu.

Připravenost k tréninku

Hned po probuzení budete znát skóre připravenosti k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů, abyste věděli, jestli vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli zvolnit.

Ranní zpráva

Získejte přehled o svém spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST, připraveností k tréninku a předpovědí počasí. Zprávu si můžete přizpůsobit, aby obsahovala informace, které vás zajímají.

Stav VST

Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě i variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics™.

Doplněk Závod

Připravte se na další závod pomocí tréninkových tipů, přizpůsobených doporučených denních tréninků a odhadů času dokončení na základě podrobností o trase, počasí a výkonu.

Doporučené denní tréninky

Zobrazte celý týden doporučených denních tréninků, které se přizpůsobí po každém běhu, aby odpovídaly vašemu výkonu a regeneraci a nadcházejícím závodům v kalendáři aplikace Garmin Connect™ v telefonu.

Garmin Coach

Bezplatné adaptivní tréninkový plán zahrnuje programy pro 5 km, 10 km a půlmaraton, a nabízejí pokyny profesionálních trenérů, které se přizpůsobí vám a vašim cílům.

Triatlon a sportovní profily

Jedním stisknutím přepínejte mezi sporty za pomocí přednahraných profilů pro triatlony, duatlony, tréninky různých aktivit a swimruny. Nebo si vytvořte své vlastní sportovní profily.

Běžecký výkon

Když používáte snímač Running Dynamics Pod nebo HRM-Pro™, na zápěstí se vám bude průběžně měřit, jakou silou působíte při běhu na zem.

Funkce Real-Time Stamina

Údaje z funkce Real-time Stamina vám umožní sledovat a regulovat námahu během výkonu a pomohou předejít přetížení na začátku běhu nebo jízdy na kole.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCGarmin pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie42 h
Maximální výdrž baterie360 h
Rozměry a váha
Výška46.5 mm
Šířka46.5 mm
Tloušťka14.4 mm
Hmotnost52 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová série

Varianty

PRO Solar, Black
PRO Solar, Whitestone
PRO, Black
PRO, Whitestone

Porovnání

Porovnejte Garmin Forerunner 955 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.