Recenze Garmin Forerunner 945

Garmin Forerunner 945
Garmin Forerunner 945
Garmin Forerunner 945
Garmin Forerunner 945

Uživatelské recenze

Odborné recenze

 • Utajený klenot

  (www.gpscentrum.cz)

  Sportovní hodinky Garmin Forerunner 305 byly před 10 lety prvními, které uměly zaznamenat tři (a více) sportů do jedné aktivity, včetně přechodů mezi jednotlivými disciplínami, model Forerunner 310XT přidal plaváni venku a Forerunner 910XT umožnil i plavání v bazénu. Dnes řada Garmin Forerunner nabízí rozmanité funkce, které využijete primárně při běhu, ale už i v nejnižších řadách Garmin zařadil sporty jako je kolo, fitness, chůze a v případě středních řad i plavání. Čím ale je nejvyšší modelová řada výjimečná?

 • Souboj titánů

  (www.hodinky-365.cz)

  Garmin Forerunner 945 a Garmin Fenix 6. Dva modely od Garminu u kterých je pomyslná miska vah téměř bez pohybu v rovnovážné poloze. Na otázku, který z těchto sporttesterů je lepší, neexistuje jednoznačná odpověď. U těchto dvou modelů je to více než o nich o vás. Funkčně jsou na tom téměř stejně, ale je pár rozdílů, které určují, pro koho je každý z modelů spíše vhodný.

 • Nejočekávanějším sporttesterem společnosti Garmin první poloviny roku 2019 byl nástupce famózních hodinek Forerunner 935, o kterých jsem psal zde. Očekávání samozřejmě také směřují k nástupci Fenix 5 plus, ale na toho si ještě musíme počkat. Pojďme se kouknout, jak si stojí dnes nejlepší sporttester na trhu. A zda je opravdu nejlepší?

 • Garmin Forerunner 945

  (behejsrdcem.cz)

  Garmin Forerunner 945 jsou vlajkovou lodí sportovních GPS hodinek. Hodinky jsou pokračováním slavných modelů Garmin Forerunner 305/310XT/910XT/920XT a 935. Každé z nich byly revoluční a každé z nich se staly kultovními v oblasti sportovní elektroniky pro výkonnostní a vrcholový sport. Hodinky, které vychází primárně z potřeb triatletů a Ironmanů se dají pokládat za nejlepší současný sporttester vůbec.