Recenze Garmin epix (Gen 2)

Garmin epix (Gen 2)
Garmin epix (Gen 2)
Garmin epix (Gen 2)
Garmin epix (Gen 2)

Odborné recenze

  • Jsou Garmin Epix 2 dokonalé hodinky? Ne. Ale v safírové verzi jsou tím nejlepším, co aktuálně můžete mít. Mezi nevýhody se dá zařadit slabší výdrž baterie než u řady Fénix a opravdu mě zklamala chybějící podpora pro telefonování. Všechno ostatní je už ale naprosto špičkové. Dotykový AMOLED displej je nádherný, k tomu si přidejte obrovské množství sportovních režimů, statistik, rad a doporučení, vylepšené mapy, přesnější GPS.

  • Epix se vlastně na první pohled vybízí jako úplná blbost. Naprosto stejné hodinky akorát s AMOLED displejem. Ano, v tom je to gró, AMOLED displej. Není to jen o barvičkách a nějakém plácnutí po zádech, že mám krásný displej. Má to jednu obrovskou praktickou vlastnost – lepší čitelnost. A nějaká alternativa? Není. Takovou sporttesterovskou šupu s AMOLED displejem a hromadou chytrých a sportovních funkcí ještě nikdo jiný nevyrobil.

  • Garmin představil nové hodinky Epix 2.generace. Jedná se o oživení konceptu outdoorových hodinek s plnobarevným displejem, perfektními mapovými podklady, v designu hodinek navazujících na aktuální řadu Garmin Fenix a s dotykovým displejem.

  • První outdoorové hodinky Garmin Epix byly představeny už před sedmi lety, kdy lákaly na plnobarevný dotykový displej. V roce 2022 trh obohatily chytré hodinky s GPS Garmin Epix druhé generace, které se stejně jako původní hodinky Garmin Epix pyšní dotykovým displejem a perfektními mapovými podklady. Tyto hodinky se navíc vyznačují skvělou rychlostí procesorů, přesností GPS a vysokou výdrží baterie. Samozřejmostí je odolná konstrukce a celá řada funkcí.